logo
Wersja dla niedowidzących
  Gmina Marcinowice
Choose language:       
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 URZĄD GMINY
plus Dane podstawowe
minus Struktura organizacyjna
   minus Organizacja Urzędu
   minus Godziny urzędowania
plus Zakres Kompetencji
 ORGANA WŁADZY
minus Władze Gminy
plus Rada Gminy
plus Oświadczenia majątkowe
 PRAWO LOKALNE
minus Wybory uzupełniające i referendum 2016
minus Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP 2015
plus Referendum 2015
minus WYBORY PREZYDENCKIE 2015
minus Wybory Samorządowe 2014
minus Wybory Parlamentarne 2011
minus Wybory Samorządowe 2010
minus Statut
minus Strategia Rozwoju Gminy
plus Budżet
plus Sprawozdania
plus Ochrona środowiska
minus Gospodarka komunalna
minus Publicznie dostępny wykaz danych ochrony środowiska
plus Zagospodarowanie przestrzenne
minus Pozostałe
 INFORMATOR INTERESANTA
minus Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014
plus Ewidencja ludności
plus Dowody osobiste
plus Sprawy wojskowe
plus Rejestr wyborców
minus Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych
plus Oświata
plus Nieruchomości
minus Informacje
minus Podatki
minus Działalność gospodarcza
minus Informacja Publiczna
minus Petycje
plus Informacje dla rolników
plus Organizacje pozarządowe - NGO
minus Interpretacje podatkowe
minus Nieodpłatna pomoc prawna
 INNE
minus Jednostki pomocnicze
plus Spółki prawa handlowego
minus Załatwianie spraw obywateli
plus Rejestry i ewidencje
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
plus Rejestr Instytucji Kultury
 Urzędy Centralne
minus Spis adresów
 Informacje
plus Uchwały
plus Zarządzenia
plusPrzetargi
plusOgłoszenia
plusObwieszczenia
 Podział administracyjny kraju
 Urzędy pracy w Polsce
 Urzędy skarbowe w Polsce
A A A


Nazwa

Stanowisko

Nazwisko

Pokój

Sekretariat Urzędu

Wójt

Jerzy Guzik

18

 

 Zastępca Wójta

Ewa Fiedler-Łeńska

16

 

 Sekretarz Gminy

Jadwiga Ziarnowska

 

Sekretarka

Renata Tragarz

17

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich 

Kierownik Referatu

Anna Urbańska

13

Inspektor

Stanisława Suszko

21

Inspektor

Honorata Błońska

21

Inspektor

Elżbieta Gołębiowska

15

Podinspektor

Dagmara Gorlowska

22

  Radca Prawny Mariusz Starke 16

Informatyk

Tomasz Wasilewski

22

Informatyk

Adam Zakrzewski

19

Biuro Obsługi Rady i Samorządów Wsi


Anna Urbańska

13

Referat Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Komunalnej

Kierownik Referatu

Ryszard Porębski

5

Inspektor

Alicja Madej

4

 Inspektor

Bożena Stępień

 4




 Referat Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami

Kierownik Referatu

Marek Żmuda

 11

 Podinspektor

Katarzyna Kinal

10

 Podinspektor

Beata Staryszak

10

Referat Budżetu i Finansów

 Kierownik  Referatu - Skarbnik Gminy

Irena Wygoda

23

 Inspektor

Justyna Papazisi

24

 Inspektor

Janina Miś

25

 Inspektor

Anna Czernicka

24

 Inspektor

Janina Stawicka

24

 Podinspektor

Barbara Wołyniak

25

 Inspektor

Elżbieta Sznurowska

25

 

Nazwa dokumentu: Organizacja Urzędu
Osoba, która wytworzyła informację: Tomasz Wasilewski
Osoba, która odpowiada za treść: Tomasz Wasilewski
Osoba, która wprowadzała dane: Tomasz Wasilewski
Data wytworzenia informacji: 2009-03-02 15:06:00
Data udostępnienia informacji: 2009-03-02 15:07:00
Data ostatniej aktualizacji: 2011-01-19 10:21:10

Wersja do wydruku...

corner   corner